Проект створено за підтримки Українського Водного Товариства WaterNet

Вода для Севастополя за ціною «Боржомі»

Севастопольська міська рада ухвалила рішення про збільшення коштів на програму «Питна вода».

Новий бюджет до 2020 року перевищить 3 мільярди гривень,  з яких половину передбачається взяти з місцевого бюджету. Основні напрямки освоєння коштів не змінилися. Це – переведення міста на цілодобове водопостачання, моніторинг і усунення витоків, будівництво нового водосховища, над яким на рівні проектів уже ведеться робота, впровадження альтернативних джерел, можливо, навіть подача дніпровської води. Не менш важливі задачі поставлені і у сфері водовідведення – будівництво нових очисних споруд, реконструкція каналізаційної мережі, запобігання скиданню неочищених стоків.

Варто відмітити, що жоден з міських проектів ще не отримував такого значного фінансування. Крім того, на думку опозиційно налаштованих депутатів, бюджет 2013 року (732 мільйони гривень) необґрунтовано перевищує бюджет минулого року (9 мільйонів) і не може бути освоєний через нестачу у міста потужностей. Один з депутатів саркастично помітив, що цієї суми з надлишком би вистачило на забезпечення мешканців міста протягом року не найдешевшою водою «Боржомі».

Ще одним водним рішенням Севастопольської міської ради став перерозподіл 1 млн 250 тис. грн. – з проекту паспортизації ставків, який визнали недостатньо актуальним, на користь ультрафіолетової, найсучаснішої на сьогодні, системи дезінфекції води.

© 2009-2013 Voda.org.ua. Всі права захищені.
Для замовлення товару Вам необхідно авторизуватися чи зареєструватися. Це займе лише декілька миттєвостей.
Авторизація
E-mail
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі
Реєстрація
Увійти використовуючи:
E-mail
Номер пляшки
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі

Виникли питання? Пишіть нам!

П.І.Б.*
E-Mail*
Телефон
Повідомлення*
Телефон
Пароль
Повтор пароля
Увага!Усі дані залишаються у мережі і не передаються третім особам!
Або увійдіть через соціальні мережі
E-mail

Заполните форму, оператор свяжется с Вами и подберет наиболее удобное время и способ передачи пробы воды в лабораторию для анализа.

П.І.Б.
Телефон
Місто
Вулиця
Дом