Проект створено за підтримки Українського Водного Товариства WaterNet

Google приєднався до вирішення світових водних проблем

Google, найвідоміший у світі інтернет-сервіс, який забезпечує всіх практично невичерпними інформаційними можливостями, виділив 5 мільйонів доларів для інвестування проектів громадської організації Charity:Water. Надані корпорацією кошти будуть спрямовані на моніторинг роботи водоочисних систем, встановлених Charity:Water у всьому світі.

Організація, робота якої почалася з будівництва шести колодязів у таборах для біженців в Уганді, тепер фінансує близько 7 000 проектів у 20 країнах, які забезпечують якісною водою близько 2,5 мільйонів людей.

Charity:Water уже співпрацювала з Google протягом останніх шести років, активно використовуючи Google Map для географічного картування своїх проектів. Цього разу кошти, виділені корпорацією, будуть витрачені на покупку і встановлення сенсорного обладнання для моніторингу в координатах реального часу роботи систем очищення води. Крім того, частину коштів з фонду Google Charity:Water виділить для підготовки місцевих спеціалістів, задача яких полягатиме у своєчасному усуненні проблем в роботі водоочисного обладнання. Це дозволить не лише підвищити рівень забезпечення населення якісною водою, але й вирішити ще одну важливу соціальну проблему цільових регіонів – створити нові робочі місця і умови для розвитку малого бізнесу на місцях.

© 2009-2013 Voda.org.ua. Всі права захищені.
Для замовлення товару Вам необхідно авторизуватися чи зареєструватися. Це займе лише декілька миттєвостей.
Авторизація
E-mail
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі
Реєстрація
Увійти використовуючи:
E-mail
Номер пляшки
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі

Виникли питання? Пишіть нам!

П.І.Б.*
E-Mail*
Телефон
Повідомлення*
Телефон
Пароль
Повтор пароля
Увага!Усі дані залишаються у мережі і не передаються третім особам!
Або увійдіть через соціальні мережі
E-mail

Заполните форму, оператор свяжется с Вами и подберет наиболее удобное время и способ передачи пробы воды в лабораторию для анализа.

П.І.Б.
Телефон
Місто
Вулиця
Дом