Проект створено за підтримки Українського Водного Товариства WaterNet

FAQ

Назва питання номер 1

Як тільки в світі з'явилися перші торгові зв'язки ...

Название вопроса номер 2

Згідно доповіді ООН про стан водних ресурсів у світі Україна за якістю води займає 95 місце з 122 можливих. Дані авторитетної організації повинні повністю розвіяти наші ілюзії про те, яку воду ми п'ємо і використовуємо в побуті.

За невеликим винятком, вода усіх регіонів України містить підвищені концентрації хлору, заліза і марганцю, солей жорсткості, органічних сполук і відрізняється високою мінералізацією. Причиною низької якості поставляється населенню води є використання в основному поверхневих вод як джерела водозабору, практично неконтрольоване антропогенне забруднення джерел водопостачання, надлишкове хлорування і вторинне забруднення води в процесі транспортування.

Назва питання 3

Найзабрудненішими, з точки зору питної води, є басейн річки Дніпро, Сіверського Дінця, ріки Приазов'я, окремих притоках Дністра, Західного Бугу.
У зону найбільш критичних регіонів входять Одеська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська і Миколаївська області. У цих областях якість води класифікується як дуже брудна (VI клас). У цих регіонах через антропогенного забруднення (промисловість, побутові стічні води), а також через зношеність очисних споруд люди часто п'ють технічну воду, відхилення від норми якою часом складає до 80 відсотків.
Найбільш чистими регіонами, з точки зору питної води, є західні області України (крім Львова): Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська та Волинська. Досить сприятливою може вважатися ситуація в Сумській, Полтавській та Чернігівській областях.
© 2009-2013 Voda.org.ua. Всі права захищені.
Для замовлення товару Вам необхідно авторизуватися чи зареєструватися. Це займе лише декілька миттєвостей.
Авторизація
E-mail
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі
Реєстрація
Увійти використовуючи:
E-mail
Номер пляшки
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі

Виникли питання? Пишіть нам!

П.І.Б.*
E-Mail*
Телефон
Повідомлення*
Телефон
Пароль
Повтор пароля
Увага!Усі дані залишаються у мережі і не передаються третім особам!
Або увійдіть через соціальні мережі
E-mail

Заполните форму, оператор свяжется с Вами и подберет наиболее удобное время и способ передачи пробы воды в лабораторию для анализа.

П.І.Б.
Телефон
Місто
Вулиця
Дом