Проект створено за підтримки Українського Водного Товариства WaterNet

Новини

Аварія на Бортницькій станції аерації

У Бориспільському районі на Бортницькій станції аерації ВАТ «АК Київводоканал» у неробочому відділенні площею 106 га 10 квітня о 19:00 прорвало дамбу у районі пропускного колодязя, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

За даними відомства, через сильне танення снігу та підняття ґрунтових вод гребля переповнилася, в результаті чого прорвало дамбу. Вода потрапила у резервну насосну станцію, але насос не упорався з її об'ємом. Таким чином, вода вийшла на прилеглу територію, однак підтоплення населеним пунктам не загрожувало. Станом на на 5:45 11 квітня рятувальники створили захисні споруди від води.

Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков заявив, що загрози повторного прориву дамби немає. За словами міністра, станом на ранок прорив дамби на БСА був локалізований, на даний час там працюють представники Державної екологічної інспекції. «Витоку в Дніпро або у інші водні ресурси немає. Загрози повторних проривів також немає», — відмітив міністр. Він підкреслив, що нечистоти розлилися лише на території БСА у місцях фільтрації, які на сьогодні не працюють. «Але це все загороджено дамбою, загрози витоку немає», — запевнив Проскуряков.

За його словами, зараз разом…

';
© 2009-2013 Voda.org.ua. Всі права захищені.
Для замовлення товару Вам необхідно авторизуватися чи зареєструватися. Це займе лише декілька миттєвостей.
Авторизація
E-mail
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі
Реєстрація
Увійти використовуючи:
E-mail
Номер пляшки
Пароль
Або увійдіть через соціальні мережі

Виникли питання? Пишіть нам!

П.І.Б.*
E-Mail*
Телефон
Повідомлення*
Телефон
Пароль
Повтор пароля
Увага!Усі дані залишаються у мережі і не передаються третім особам!
Або увійдіть через соціальні мережі
E-mail

Заполните форму, оператор свяжется с Вами и подберет наиболее удобное время и способ передачи пробы воды в лабораторию для анализа.

П.І.Б.
Телефон
Місто
Вулиця
Дом